Anonse gejów

Moi rodzice nie lubili kolejek górskich. Podczas Steven i ja pojechaliśmy Hulk rodzice czekali przy wejściu dla nas. Usiedliśmy obok siebie i czekał na przejazd, aby rozpocząć. Zależało mi już i przyjście jazdy nie pomogło. Jak jeździć powoli wkradł się do tunelu widziałam mój brat pocieranie wybrzuszenie spływały prawą nogę … Mój kogut miesza trochę w moich spodniach. Pierdolić. Nawet jak popieprzone w całej tej sytuacji było to wciąż mnie nakręca.

Po długim dniu w parku udaliśmy się na miły rodzinny obiad. Mój tata powiedział, że był to wakacje, więc nie martw się o cenę. Wziąłem go za słowo i nakazał piękny NY pasek, zdecydowany nie dać całą sytuację. Miałem zamiar cieszyć się mój pieprzony stek. Po pewnym small talk nasze jedzenie w końcu przyjechaliśmy i kelner umieścić mój stek przede mną.

„To duży kawałek mięsa”, Steven powiedział nonszalancko

„To jest dość duży Charlie” mama anonse gejów dzwoniły „Lepsze pokroić na małe kawałki.”

„Wiem, jak jeść,” I zażartował: „Przepraszam”.

Cholera … Nie mogłem pozwolić, to przeszkadza mi.

Mama spojrzała na mnie szybko, uśmiechnął się i zaczął jeść swoje jedzenie. Siedzieliśmy w ciszy przez resztę posiłku i jedli. Czułem się źle. Jak gówniany jak czułem siedząc w ciszy było lepiej niż alternatywa. Im dłużej siedział tam już byłoby aż Steven i ja byliśmy znowu sami w naszym pokoju.

Wróciliśmy do pokoju hotelowego i oddzielone sposoby. Nasi rodzice udał się do swojego pokoju i Steven i ja poszliśmy do naszego. Gdy wróciliśmy do naszego pokoju unikałem patrząc Steven choć mogę powiedzieć, że patrzy na mnie. Mogę się tylko domyślać, co się dzieje w jego umyśle. Dotarliśmy do pokoju i Steven otworzył drzwi i wpuścił mnie przed nim.

„Można prysznic pierwszą sukę” Steven powiedział, kiedy opadł na łóżko i zdjął buty. Podniósł pilota i włączył telewizor.

Jakbym pół-głową i zaczął się rozebrać anonse gejów. To nie było warte wysiłku, aby ukryć mojego penisa nawet więcej. Steven wiedział, co mój kutas wyglądał i wiedział, że jestem teraz wstydzić moim rozmiarze. Co jeszcze mógł zrobić? Mój duch był już uszkodzony. Zdjąłem bokserki, rzucił je w moim stos brudnej bielizny i ruszył do łazienki. Steven ledwo dał mi drugi rzut oka jak szedłem obok niego i do łazienki.

„Baw się dobrze”

„Hahaha. Pierdol się! ”

Dlaczego pozwalając mu dostać się do mnie? Zamknąłem drzwi i odwrócił się na prysznic. Gdy woda rozgrzana Spojrzałem na siebie w lustrze. I nie był to zły przystojniak. Tak, miałem mały kutas, muszę przyznać, że, ale większość ludzi nie widzi tego. Moja twarz była miła. Cholera, byłem trochę słodkie. Teraz, ja naprawdę nie może wzrosnąć zarost, ale większość facetów w mojej klasie nie mógł albo. Jak wąsów pary zaczęły przesłaniać lustro Pomyślałem, że nadszedł czas, aby dostać się.

Wziąłem czas pod prysznicem. Podobnie jak obiad, chciałem przełożyć ewentualność mnie i Steven sam … z jego kogut. A mimo to, było trochę gorąco. Oczami wyobraźni widziałam kurek Stevena wyglądał w nocy, jak byłem na kolanach. Widziałem grube, veiny wał, dużą głowę i grube glob precum wyciek z jego nawalania szczeliny. I lizały moje usta. Mój kogut zaczął się ciężko. Przypomniałem sobie, że tak mocno, jak ja byłem w nocy, tyle precum jak miałem wyprodukowane, nie miałem anonse gejów cum. Poczułem lekki ból w moich piłek, a jednak nie chciałem cum. Nie chciałem wizerunek koguta mojego brata za to, co się na klockach. Ignorując moją erekcję Umyłem się, wyłączył prysznic i wysiadł.

W tym czasie skończyłam suszenie sobie off moja erekcja była przynajmniej częściowo ustąpiły i powrócili do bardziej normalnej wielkości około 4 cali. Uważałem szczotkowanie zębów, ale sprawę równie dobrze mogę czekać. I był pogodzony z faktem, że do czasu I faktycznie będzie pozycją do łóżka chciałbym trochę smak z moich ust i nie patrz punkt w szczotkowanie już zęby [źródło: anonse gejów].

Otworzyłem drzwi i stanął jak wryty. Na ekranie telewizora facet pieprzył dziewczynę od tyłu pod ścianą. Z każdym pchnięciem słychać je jęczeć i grunt w jego piłki dźwiękowo uderzył przeciwko niej.

Na łóżku leżał Steven nagi. Jego kutas był twardy i na swych pełnych chwały 9 cali, napletek odpoczynku tuż za krawędzią jego dużą głowę. To łukiem up anonse gejów z jego łono i położył na jego brzuchu, głową obok jego pępka. Precum łączone na brzuchu. Po raz kolejny, wbrew mojej woli, mój kutas zaczął się ciężko.

Steven odwrócił głowę i spojrzał na mnie.