Dojrzałe kobiety

Scott umieścił głowę jego kogut przeciwko mokrej otwór cipki Katie, potem przycisnął do przodu. Katie wiercił i shimmied jej miednicę w kółko. Powoli cock Scott zaczął się ślizgać do młodej dziewczyny. Katie przechowywane mielenia jej pussy na twardym kurek. Gdy to może iść dalej, Scott wstrzymane. „Kat, ta część będzie prawdopodobnie boli niektórych.” „Pocałuj mnie, Scott,” Katie szepnął. Chłopiec położył usta na ustach swojej siostry, trącił je otworzyć i delikatnie zaczął ssać jej język.

Gdy to zrobił, pchnął do przodu pewnie i przedarł błony dziewiczej młodej dziewczyny. Katie wołał do ust Scotta, a potem ssać jego język bardziej pilne. twardy kutas Scotta był już całkowicie pochowany wewnątrz cipki Katie. Jej blada, a jego brzuch opalony brzuch zostały ściśnięte razem, ich przenikanie miękkie włosy publicznego. Jego kule dotknął jej sprawne szczupły tyłek. Scott zaczął wepchnięcie do cipki siostry kółko, jej fucking. Katie garbaty przeciwko kurek brata, dopasowując jego rytm. Słyszała squishing, slurping dźwięk jego kogut przesuwnych i poza jej moczony cipki. Scott wyciągnął rękę i położył palec bezpośrednio na clit Katie, rozcierając go w kółko, kiedy ją pieprzył. „Trzeba najsłodszy przytulny cipki, Kat. My cock kocha swój śliski cunt „, Scott szeptem. „A twoje cycki skakać każdym razem, gdy pompy do ciebie.” Katie czuł jej piersi podskakują w rytm pchnięć Scotta. Czuła jej cipki mrowienie pod Scotta masującym kciuka dojrzałe kobiety. „Idę do cum ponownie!” Dziewczyna jęknęła. Scott nasiliły swoją Fucking, zagęszczania i humping w ciasnym otworze Katie.

Chwilę później obie nastolatki wołał. Kurek Scotta tryska jego gorący cum głęboko wewnątrz cunt Katie, które wstrząsały jej kulminacji. Jego wał pulsowała jak on wypełnił jej młody łono jego śmietaną.

Obaj leżeli dysząc, ich serce bije w czasie. obolałe cipki Katie wyciekły biały sok na kołdrę. Głowica Scotta leżał na kremowych piersi Katie, policzek szczotkowanie jeden gęsiego wpadł sutek. Jego blond włosy opadł na drugiej brodawki Katie, która była czerwona i mrowienie. Powoli spojrzał na nią i uśmiechnął się krzywo uśmiechnął.

„Może powinieneś nosić inną sukienkę.”

„Czy jesteś pewien, że wiesz, dokąd idziesz?” Zapytała Jen Kevin wyłączony z autostrady na starej polnej drogi.

„Pewny”, odparł. Kevin to mój starszy brat. Spotkał Jen w szkole i że został widząc siebie przez kilka miesięcy. Letnie wakacje właśnie rozpoczął, a on powiedział, że nie wiedział o ładnym miejscu iść popływać na dzień, aby pokonać ciepło. Brzmiało to jak dobry pomysł dojrzałe kobiety w tym czasie, ale jak idziemy dalej wzdłuż tej drogi, lasy nie są jedyną rzeczą, która szuka zacienionych.

Patrzę na co Cathy, siedząca obok mnie na tylnym siedzeniu. Cathy jest młodsza siostra Jen; ona jest powodem, że jestem razem w tej podróży. Przekonała Jen, że byłoby lepiej, aby doprowadzić ją ze sobą, niż zostawić ją w spokoju przez cały dzień w domu. Byłem przyniósł ze sobą, aby zachować jej towarzystwo.

Mam na imie Mark. Jestem w tym samym wieku, jak Jen. Ze względu na osobliwości okręgów szkolnych, udaliśmy się do różnych szkół, chociaż żyjemy w dół ulicy od siebie. To kolejne kuriozum dlaczego Kevin i Jen nie przeszkadza, aby wprowadzić nas wcześniej.

Ona rozgląda się w gęstym lesie i zgrzybiały jezdni. Potem zauważy mnie obserwując ją i daje mi piękny uśmiech. I uśmiechnął się. Nigdy nie jestem pewien, jak się zachować wokół dziewcząt już. W ubiegłym roku, może po prostu je ignorować. Teraz uważam, że kształt ich ciała i ruchów fascynujących gdy w tym samym czasie jest śmiertelnie przerażony interakcji z nimi. Może dlatego, że Kevin nie wspomniał Cathy mi wcześniej.
„Jesteśmy tu” Kevin mówi, jak jeździ jego jeepa na otwartą polanę.

„Oh, wow! To jest piękne „, wzdycha Cathy jak ona rozgląda się. Stara droga gruntowa byliśmy następuje otwarcie na polanę pokrytym trawą. Off tej polany jest nadal jeziora z wysokim wodospadem awarii do niego po drugiej stronie [więcej: dojrzałe kobiety].

„To było starym campingu kilkanaście lat temu, ale jest zamknięty i została zapomniana,” Kevin wyjaśnił. „To przyjemne, ciche miejsce, a woda jest chłodna i dobry do pływania. Znajomy powiedział mi o tym w czasie studiów. ”

Jak wszyscy wysiedli, Jen podszedł do Kevina dojrzałe kobiety i owinął ramiona wokół jego szyi. „No, to jest piękne”, powiedziała i dała Kevin głęboki pocałunek.

Spojrzałem niepewnie dookoła i poszedł do tyłu Jeep podnieść kosz i ręczniki. Cathy zwrócone w wodzie z drugiej strony oczyszczenia. Ona zdjęła koszulkę i szorty, ukazując żółte bikini. Uzupełnieniem jej kolor piaskowo-brązowe włosy i jej jasną skórę przyjemnie. Zauważyłem również, że była curvier niż pierwsza myśl. Spojrzała na mnie i krzyknął: „Wyścig do wody” i wystartował w kierunku brzegu.