Seks ogloszenia

Od razu zauważył jej włosy łonowe, który był bardzo jasny brąz dopasowania, że z włosów na głowie i cięcie bardzo krótki, jak buzz wojskowego kroju dla żołnierza. Po drugie zauważyłem, że teraz jej zapach był sposób silniejszy, a to zwabił mnie jeszcze bliżej niż poprzednio. Tym razem postanowiłem trzymać się jej prawym biodrze, jakby zwracając jej ciało do mnie, a moja lewa ręka przedłużony do spełnienia mojego nowego znaleźć ulubioną rzeczą na świecie … pochwy. Szybko zaczął gładzić górę iw dół jej szczeliny biorąc w śliskości, tekstury odbyć w terminie, a widząc, że ona zaczęła szybko oddychać. Dla niedoświadczonego człowieka, myślę, że robię dobrze.

Po zaledwie minutę lub tak spojrzał w górę i zauważył miała lekko głowę odchyloną do tyłu z zamkniętymi oczami, rozkoszując odczucia miałem powodując w jej ciele. Zawsze miałem fascynację jak słodkie mogła być, ale to spojrzenie było coś zupełnie innego. Ona wydawała się być seks ogloszenia zagubiony w swoim własnym małym świecie, kołysząc długie włosy luźno tam iz powrotem za nią. Brianna nie ustabilizowały się lewą ręką obejmując głowę blisko jej ciała, ale jej prawa ręka była wolna, aby wycisnąć z tych dziarski sutki jej, a ja też zauważyłem, jak wywoływał więcej soku z jej pochwy. Wkrótce była bardzo mocno przechyla się przeciwko mnie, a jednocześnie humping jej krocza do mojego teraz dwie cyfry.

Kilka minut później złamać zaklęcie tylko trochę, ja zapytałem: „Jak to czujesz?”

Nie otwierając oczu, ona odpowiedziała: „Mmm, Bubba! Myślę, że jestem prawie na miejscu. To może w końcu się stało tym razem. Proszę nie zatrzyma. Proszę!”

Podniosłam tempo trochę więcej co spowodowało natychmiastową reakcję w niej. Teraz była naprawdę szlifowania biodrami w ręku. „Uh! Uh! Tak! Jestem prawie na miejscu! Nie mogę uwierzyć, jak wielkie to uczucie! Keep going, Bubba. Trzymaj go … och! O! O!!! TAK! TAK! Jego dzieje, Bubba! IT’S stało … .. AHHH! AHHH! AHHH! TAK! TAK! TAK! TAK! TAK! TAK! O BOŻE! TAK!! TAK! TAK! TAK! OHHHhhhhhhhhh … MMMMMMMMMMMmmmmmmmmm … „Nie mogłem uwierzyć, jak głośno dostała.

Z tak szybko, jak zaczęła mając co ja zakładając się orgazm, zajęło trochę więcej czasu, żeby spadała w dół z powrotem na ziemię. Kiedy jej ciało zaczęło się zrelaksować, szybko zorientowałem się, że nie ma siły, by stanąć o własnych siłach już. Ciągnąc ją do mnie, jako wepchnięta do kanapy, złapałem ją od upadku i usiadła okrakiem na kolanach, podczas seks ogloszenia gdy jej prawe ramię poszedł wokół mojej szyi. Usiadła w sposób, który był swego rodzaju squishing mi teraz pół-penisa między nami, ale oparła głowę moim lewym ramieniu. Byłem tak pochłonięci daje jej przyjemność, że mogę odgadnąć moją erekcję zwiędłe niektórych, ale nie do końca.

Czekałem kilka minut pozwalając jej wygrzać się w blasku jej pierwszy orgazm, a ja wziąłem dumę wiedząc, że przyczyniły się do tego doprowadzić. Z tego co mi świadkiem, że to najpiękniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek widziałem. Wziąłem też chwilę, aby zbadać palce, które dostałem namoczone przez jej emisji, wąchając je i wreszcie lizanie jeden po prostu zobaczyć, jak to było. Nieźle … nie jest źle. Widzę, dlaczego ten facet na ekranie telewizora chciał lizać że Lady pochwy. Może gdybym grał swoje karty w prawo mógłbym tego zrobić Brianna trochę czasu.

Po uspokojenie trochę więcej, w końcu odezwał się: „Wow! Więc to, co czuje się jak orgazm! Nie mogę się doczekać, aby zrobić to jeszcze raz! I zawdzięczam to wszystko Tobie. Dziękuję bardzo, Brian. ”

Że złapał mnie z tropu seks ogloszenia. „Brian? Jeszcze nie zadzwonił do mnie, że w bardzo długim czasie. Dlaczego teraz?”

„Bo czuję się jak kobieta … prawdziwa kobieta. WOW! „Potem pochylił się i pocałował mnie w usta kwadratowych i stwierdził, że na chwilę lub dwa przed szybko odsuwając się. „Przepraszam! Tak mi przykro … Czy to źle, że chcę cię pocałować? ”

„Bree, z tym, co wszyscy robiliśmy tego popołudnia, które mogą zostać uznane za” złego „, który jest w zasadzie kazirodztwo, myślisz, że pocałunek ma zamiar zrobić o wiele większe znaczenie [kliknij tutaj: seks ogloszenia].

Ona odpowiedziała całując mnie szybko jeszcze raz, i jeszcze raz, i to jest, kiedy pociągnął ją bardziej do mnie. Usiadła nagle i przeniesiony do plasujące się moje nogi, a następnie pociągnął moją twarz do jej, całując mnie trochę więcej pasji. Zaskoczyła mnie jej język seks ogloszenia wije się spełnić moje wargi. I nie na początku, bo to był mój pierwszy prawdziwy pocałunek, ale potem otworzył kopalnię tak, że mogę wziąć w jej języku.