Sex spotkania

My tańczyliśmy na całość nas dlaczego lubił tańczyć do tematu Łacińskiej, mieliśmy żartobliwie próbował tańczyć bachata i za każdym razem, gdy uda stykały się ze sobą, spodobało mi się i poczułem lekkie podniecenie, co do moich biodrach przez długi czas nikt nie nie dotykać tej rośliny. Alkohol zrobił swoje, my przytulił ocierają siebie Aline najwyraźniej lubił dostosować siebie do mnie jego popochkoy, jestem w tej chwili zamknęła oczy i maksymalna rozpuszcza się w swoich przyjemnych doznań, moje policzki były różowe, i staje się gorąca, w pewnym momencie, że nie oglądać i nieumyślnie skrzywdzić stojących obok stołu i zabrudzone jedzenie prosto między nogi.

– Ira, udał się do łazienki, aby dać siebie.

– Trzymaj mnie za rękę i mogę spaść, – śmiejąc się, poszliśmy do ubikacji.

Byłem podekscytowany światła i wszystkim gorąco, więc Lubiłem jej uprzejmości do mnie.

– Tak, Ira, czekaj, ja myję.

– Tutaj, Aline, weź chusteczkę.

Alina nasączoną chusteczką, zwrócił się do mnie, oczy spojrzał na mnie najbardziej radośnie, czułem jeszcze gorętszy nawet sex spotkania otworzyłem usta nieco i niemal czuł jej oddech na moich ustach. Alina powoli zaczął kucać, nie biorąc ode mnie moje piękne oczy, oparł się o zlew z plecami trzymając ramiona. Alina wsunęła rękę pod sukienkę, unosząc nieznacznie oparł rękę na miejsce i stał dokładnie oczyścić z zewnątrz wilgotną chusteczką. Poczułem lekki dotyk dłoni na udzie między moimi nogami, jestem szalenie podekscytowana, straciłem wszystkie moje myśli utrzymać ja zjadłem.

– Tutaj będę sukienka czyszczone.

Alina wstał i patrzy na mnie i zrozumiał, co się dzieje.

– Jesteś tak gorąca.

– Gdzie.

I Alina przycisnął delikatnie palcami w majtkach, jakby obejmując mnie w pełni, to w tym momencie załamała się i zakończyła się wielkim głosem, pochylając się ku niej w uścisku, jedzenie powstrzymując się na nogach obejmujących dłoń do ust, więc było ciszej, a drugi trzyma rękę dla niego.

– Teraz jesteś jeszcze mokre – hee. Więc sex spotkania  nie martw się, mam wrażenie, że jesteś podekscytowany, i postanowiliśmy to sprawdzić. Jesteś taki słodki.

– Alina, przepraszam, ja nie myślę, że to się stało, po prostu mam dużo czasu, nie było nikogo, a ja jestem bardzo namiętna przez naturę.

– Irina, nie martw się, to normalne.

Poszedłem do kabiny zdjęła majtki, ciągnąc wilgotnych chusteczek z torebki, starannie wytarła mokre wargi sromowe, przetarł papier, który wisiał w garderobie, raz po lewej szortach.

– Trzymaj mnie za rękę, poszliśmy na tańce.

– Aline, chciałbym usiąść trochę i następnie wysuszyć w ustach.

My usiedliśmy i rozmawialiśmy z kolegami, szybko wrócił do domu.
Wróciłem do domu, od razu do łazienki i wziąłem prysznic, długo myślał o Alinie i tym przypadku, i zrozumiał, że Alina był również miły. Leżałem w łóżku zmęczony i zasnął z przyjemnymi doznaniami.
Po weekendzie, w pracy poznał Alinę, powiedziała mi, że jutro żegna i idzie do Tajlandii na wakacje, na pewno zazdrościł jej i życzył powodzenia. Alina zostawiła mi mały prezent i szepnął do ucha:

– To miłe, raz w garderobie na imprezach firmowych, wtedy lubiłem daje przyjemny, oto moje zdziwienie na cześć tej chwili.

W domu, otworzyłem małe pudełko, a tam były piękne koraliki, perełki były wielkości dużego winogron. Byłem bardzo zadowolony.

Dni mijały, pracowałem i jedna wieczorem próbował jej prezent, weszła w sieci społecznej, a tam mnie wiadomość od Aline, PM wysłałem wideo do telefonu, ponieważ są one z przyjaciółmi sex spotkania  kąpać topless, z radością patrzył na nią i był zadowolony, zwłaszcza mnie lubiłem patrzeć na jej nagie piersi. Było już późno w nocy, poszedłem pod prysznic.

Woda jest gorąca, mam wszystko rozebrać i jej koraliki na mnie, jestem wszystkim soaped i mylilas aż myślałem o naga i Aline przypomnieć moment na imprezach firmowych, szybko stał się podekscytowany. Pieszcząc sobie mydło, byłem coraz ładniejszy i moje podniecenie rosło, moja pochwa była mokra i spuchnięte raz, dawno nie myśląc, zacząłem pieścić jego wargi sromowe mydła ręcznie, co stanowi Alina, strumieniem gorącego prysznica I mydło moja brzoskwinia, pieszczot łechtaczki i natychmiast zakończona. Ubrany w koszulę nocną, że zgasił światło i położył się do łóżka.

Po obróbce wodnej, stałem w mojej sypialni i spojrzał na siebie, zdjął wszystkie swoje ubrania moje nagie ciało lubiłem, były nieco przekrwione wargi sromowe od ostatniej depilacji, wziął krem postawić jedną stopę na otomana i zaczął rozmazywać każdy zaczerwienienia połowę mojego brzoskwini, podniecenie zalane szybko przeszedł mój palec pomiędzy wargi sromowe i był już mokry, poślizgnięcia go na łechtaczkę, chciałem dobry seks [zobacz: sex spotkania].

Przez długi czas nie myśląc, leżałem na brzuchu łóżko odpoczynku ramionami w poduszkach, mam raka z szeroko rozłożonymi nogami, wystaje mu tyłek, zacząłem pieścić jej mokrej clit powoli wbijając palec do pochwy, oczy zamknięte, szepnęłam: