Sex spotkania

„Widzę, że podoba Ci się mój nowy bieliznę” powiedziała przynosząc mnie z transu.
„Niestety Chloe, nie chciałem patrzeć, ale wyglądają fantastycznie w tym” powiedziałem patrząc na jej twarz. „Ale może należy umieścić niektóre ubrania, gdy nie jest to chyba najbardziej odpowiednie rzeczy nosić ze swoim tatą dookoła.”
„Och dać nad tatą, nie jesteś pruderyjna i widziałem to wszystko wcześniej”.
„To było dawno temu, kochanie” I odpowiedział: „i zanim wyrosła na młodą kobietę”.
„Myślisz, że wyglądam OK w nich wtedy?” Zapytała otwarcie jej szlafrok szersze i poruszając biodrami.
„Chloe proszę” powiedziałem próbując odwrócić wzrok. „Wyglądasz absolutnie wspaniały i twoi przyszli chłopcy będą ogromne szczęście mieć kogoś tak piękne jak ty, ale lepiej okryć się jak jestem twoim tatą”.
Umieszczenie może ją Chloe nie próbował zatuszować, lecz nie odwrotnie i zdjęła suknię. „Tato Chciałem tylko sex spotkania powiedzieć dziękuję za poświęcenie mi zakupy już dziś i pomyślałem, że pokażę wam co kupiłam”, a potem odwróciła się patrząc na mnie przez ramię. Miało to efekt daje mi doskonałą widok na jej tyłek w stringach.
„Dobrze rozumiem, że Chloe i to była przyjemność spędzić dzień z tobą, ale powiem to jeszcze raz, że jestem twój tata nie twój chłopak”.

Teraz wiele razy wyobrażałem sobie, co jej piersi wyglądały jak pod jej biustonosz. Kiedy jej biustonosz preferowane były wyściełane Wiedziałam, że nie będzie tak duża, jak wyglądały w bieliźnie i był trochę podniecony na więcej niż jeden raz, starając się wyobrazić sobie ich wygląd. Czy jej sutki wciąż być trochę opuchnięte lub byłyby miłe i rozwijane? Byłyby one tak miękkie jak wyglądały jak jej rozszczepienie często na wystawie i spojrzał wspaniałe? Wiedziałem też dbała o siebie i przycięte jej cipki, ale ile? Była ogolony lub po prostu uporządkowane? Teraz z niej stał przede mną miałem wrażenie miałem dostać moje odpowiedzi na pytania!

„Tato, czy ty myślisz, że atrakcyjny wygląd”? Zapytała odwrotu twarzą do mnie.
„Oczywiście, że tak Chloe, a jak powiedziałem zrobisz komuś bardzo szczęśliwy kiedy spotkasz odpowiedniego sex spotkania chłopca, jak dbać o siebie dobrze, a to oznacza dużo. Najwyraźniej nie dostał od matki, że jak ona nie byłaby postrzegana martwy w tym bielizny „.
„Wiem,” powiedziała, „Co za nieszczęśliwy krowa, nie wiem, jak długo trwało więc z nią w pierwszej kolejności Dad”.
„No cóż, może kochanie, ale ja chciałem zrobić mój najlepszy i pozostać dopóki nie były na tyle stary, aby zrozumieć” dodałem.
„Dobrze dla ciebie dobre do poruszania się” powiedziała, „ale ty zasługujesz, aby być szczęśliwym i nie oznacza spędzenie reszty swoich dni bez jakiejś sexy zabawy”.
„Jestem pewien, że znajdę kogoś szybko” odpowiedziałem, wiedząc, że to był prawdopodobnie kłamstwo może wystarczy, aby rozładować sytuację, byłem teraz.
„Cóż, mam nadzieję zrobić tacie, a mam nadzieję, że twoja nowa dziewczyna stara dla ciebie i nosi seksowne rzeczy jak te” powiedziała patrząc na własnym ciele.
„Mam nadzieję, że tak samo kochana, chociaż wątpię, że znajdę kogoś z wielkim ciała jak twój, który sprawia, że bielizna wygląda, że dobre” powiedziałem wskazując na jej bieliźnie.
„Cieszę się, że lubisz” powiedziała, że mnie lubisz, aby pokazać wam moje inne zestawy kupiłem dzisiaj? ”

Teraz oczywiście chciałem krzyknąć „oczywiście ja wam głupie suki, a gdy jesteś na to daje mi błysk napięty cunt pert cycki i pokażę ci, jak dobry kurwa czuł”, ale wiedział, zupełny wrongness sytuacji, a więc po prostu powiedział jej, że to może nie być najlepszym właściwe i powinna sex spotkania ona naprawdę go i umieścić ją na koszulkę.

„OK, jesteś szefem” powiedziała, złapała szlafrok i pomijane na górze. I pociągnął długi łyk mojego piwa nadzieję, że będzie chłodzić mnie nieco przed krzycząc na jej pospieszyć, więc mogliśmy oglądać resztę filmu.
Ona pojawiła się i zrobiła, jak powiedziałem, ale znalazł się w skąpym dziewczęcej bokserów i napięty koszulce bez stanika i nie nosiła szlafroku.
„Czy to jest lepsze?” Zapytała dając mi kręcić przed skokiem z powrotem na kanapie, aby wznowić swoją pozycję, jak wcześniej.
„No trochę” Powiedziałem wciąż zdumiony jak dobrze wyglądała, ale teraz chyba jeszcze włączony, jak mógłbym teraz widać wyraźnie kształt jej pięknym biustem pod ścisłą materiału, jak jej małe sutki wciśnięty na zewnątrz. Jej postać przytulanie spodnie były mocno pociągnął jej ramy dając wspaniały widok na policzkach tyłek jak ona odwrócił przede mną. Mój kogut zaczynają boleć od mocy mojej erekcji, która miała szczęście nieudanego od leżącego na jak miałem dodaje inny poduszkę i odwrócił się lekko [więcej info: sex spotkania].

DVD nadal grać i jak to było świadectwo 15 Wiedziałem, mogą istnieć pewne odniesienia seksualne w niej, ale jest to komedia myślałem, że po prostu śmiać się przez nich. Niestety scena, która rozpoczęła się rozwikłać przede mną miał mnie zaczynają się czerwony na twarzy ze wstydu. Prawie identyczna sytuacja pojawiła się na ekranie, gdy chłopak był siedział nad dziećmi własną działalność gospodarczą na kanapie oglądając mecz piłki nożnej i dziewczyna weszła do pokoju i zablokował mu widok próbuje zwrócić jego uwagę na sobie tylko skąpy strój, gięcie w tę i tamtą więc jej ass i dekoltu były na wystawie. Komedia, że robił wszystko, co mógł, aby rozejrzeć się nią tak, aby nie trafić w grze, ale w tym momencie nie wydaje się zbyt zabawny do mnie, jak wszystko, co sex spotkania mogłem skoncentrować się na był przepiękny, dziewczyna oferując się do niego! Chloe zachichotał i uczepił podobieństwa i jak zakłopotany muszę być, ale śmiał się razem na wystawie.