Sex tel

„Um ……, kurwa, co dzieje się Tommy” Linda wątpliwość, stojąc na progu salonu, biorąc w obrazie nigdy nie chciał być świadkiem. „Whoa whoa whoa! Jesteście w domu zbyt wcześnie i nigdy nie miały by zobaczyć, „Tommy krzyknął, chwycił poduszkę zachować się przyzwoicie. „J-po prostu zawrócić! Przestać patrzeć! „

Obejmujący oczy: „No, nie będę musiał przestać patrzeć albo zawrócić, jeśli nie zostały masturbating w moim salonie!”

„Nie mówię, że słowo!”

„Co? Masturbacji „, jego matka krok powiedział lekko zmieszany.

„TAK! To słowo! Nie mów, że sex tel „Tommy było krzyki z jego twarzy coraz bardziej czerwone.

„Cóż, to prawda, to jest słowo, które korzystają dzieci, prawda? Wolisz używać jednego ze swoich obraźliwych względem, że nikt nie wydaje się, że ktoś w wieku powyżej 30 wie? ”

„Co?!”

„Wolałbyś, gdybym powiedział, że nie będę musiał zawrócić, jeśli nie były” klepiąc małpa „?

Krew szybko spływa z jego penisa i pędzi do twarzy, Tommy upuścił poduszkę i zacisnął uszy zamknięte. „Drogi Boże, kobieto! To jeszcze bardziej podłe! ”

„Dobrze?! Zostawiasz mi wyboru! ”

„Whoa whoa whoa teraz. Nie jestem przyzwyczajony do słuchania otwartą dyskusję o moich dwóch ulubionych minionych czasów, więc wybacz mi, kiedy jestem zdezorientowany jak diabli, aby co dwa mówisz. „Tata Tommy podszedł za jego nowej żony, pocierając ramiona uspokajająco starając się umieścić swój umysł na łatwość.

Potem jego wzrok powędrował patrzeć na to, co jego żona potknęła się.

Nie udało się zapanować nad sobą, ojciec Tommy zaczął się śmiać. Trzymając się za brzuch, ryknął śmiechem, całkowicie wykonane przez dziwne i surrealistyczne, jak to było chodzić na jego syn masturbuje sex tel się na otwartej przestrzeni.

„Wiesz co? Ponieważ produkt jest tak zabawne, dlaczego nie można porozmawiać z synem. Będę na górze, „Linda rozpoczęła się odwrócić i odejść, ale zanim zaczęła się po schodach, cofnęła się do męża i szepnęła, trochę zbyt głośno preferencji Tommy’ego” Lepiej pospieszyć dupę na górę, nadal jestem gotów skończyć to, co zaczęliśmy, „jak ona uderzyła męża w tyłek.

„Dobrze, że definably wyjaśnia, gdzie Jade dostaje go od. I stawia na odpoczynek tajemnicę odgłosów chrząkanie utrzymując nas aż piątej rano, „racjonalne boku Tommy’ego powiedział, co tak dużo biorąc pod uwagę sytuację, jak to możliwe.

„Mimo, że stawia cholerną zagadkę razem dla Ciebie, mam nadzieję, że wiesz, że nigdy nie dostaję pełni wyprostowany. ZAWSZE. PONOWNIE „, powiedział genitalia Tommy’ego.

Wszystko Tommy mógł zrobić, to potrząsnąć głową i umrzeć trochę w środku.

Po dziobanie ją w policzek, tato Tommy podszedł i opadł obok Tommy’ego na kanapie, oczy zamknięte z telewizji. Nie odwracając zaczął mówić: „Wiem, że jesteś facetem, Tom. I wszyscy faceci mają chęć „bust orzechów” raz na jakiś czas. ”

„Boże, tato! Nigdy nie ponownie użyć terminologii – ”

„Ale trzeba zdać sobie sprawę,” ciągnął „jest czas i miejsce na to. Czas może być za każdym razem jesteś w swojej sypialni z zamkniętymi drzwiami i klawiatury na tyle blisko, aby wyłączyć dowolną przeglądarkę internetową jesteś uważne swoje niegrzeczne filmy na jeśli ktoś nie natknąć się na ciebie. Miejscem … .Dobrze, to zdecydowanie nie w salonie. Spójrz, „ramię wykonał gest zamiatanie na stoliku przed nimi. „To gdzie gramy monopol kilka dni! I mogę powiedzieć, jeśli wiedział, co się nowa mama i ja zrobić na tym stole … .Dobrze, powiedzmy, że nie będzie robić to, co robisz tak blisko niego. ”

Wszystko Tommy mógł wymyślić został rodzice wkręcania na stoliku, przy całej rodziny grając w Monopoly sex tel, jak również. Ta myśl, również wykonany mu umrzeć trochę bardziej w środku, i opuścił jego twarz mocno w stanie skrajnego obrzydzenia.

„Tak więc, następnym razem, tylko … .be bardziej ostrożny. I nie przejść przez wszystkie kłopoty na romans samodzielnie. Wiem, że to zabawa, aby wprowadzić odpowiedni nastrój, ale płatki były trochę za dużo. Nie trzeba się martwić o sobie gasił. Ponadto, nie wiedziałem, że w transgender porno! To niesamowite, że mamy podobny gust materiału klapsa „.

Tommy spojrzał w górę, nie wiedząc, co to do cholery jego tata mówił o, a prawie jęknął przerażony, aby zobaczyć, że przypadkowo wybrany kanał dedykowany do aktów płci wykonywane wyłącznie przez osoby transpłciowych. Nie zdawał sobie sprawy, że może być tak zażenowana w życiu … ..until spojrzał na drugą zobaczyć ojca ramię wyciągniętą, aby dać mu pięścią uderzyć.

To jest jasne, że jego tata nie odejdzie, dopóki nie dostał pięścią uderzać chciał, Tommy podniósł rękę z najwyższą niechęcią, a następnie lekko postukał ojców knuckles z jego własną.

Gdy ojciec Tommy’ego otrzymał swój moment ojciec / syn klejenie, on pominięty dala śpiewając głośno „Pójdę seks teraz! Pójdę seks teraz! ”

Tommy, tylko ukrył twarz w dłoniach i jęknął głośno, wyciągając twarz dala tylko wtedy, gdy jego tata mówił do niego ponownie.

„Ponadto, Tom, wiem, że minęło trochę czasu, ponieważ dobrze, że cała klęska maja. Ale trzeba przenieść dalej od niej. Wiem, że to było trudne, wiesz, z rozwodem i że cię-suka dumpingu, ale, znajdziesz kogoś, aby „zająć się tobą”, ja to wiem. ”

Trochę dotknięty przez chwilę ojca sex tel czułości, on został szeroko otwarte mają być zbulwersowany raz jeszcze, gdy po włączeniu podziękować ojcu za chwilę ukojenia, gdy jego ojciec nagle uśmiechnął się i krzyknął: „Teraz nadszedł czas dla mnie fuck my żona! Baw dzieciaku! ”

Gdy jego tata skoczył na schody, biorąc je po dwa stopnie naraz, Tommy czuł się gotów rzucić się na wszystko Egzorcysta stylu.

Zarządzanie trzymać to wszystko w Tommy zbierane siebie, kładąc, teraz w pełni wiotkiego penisa z powrotem do spodni, przekształcając telewizor wyłączyć, i zbieranie płatków róży i wyrzuceniem.

Tommy wszedł po schodach i przeszedł pokoju swoich rodziców, zatykanie uszu, tak aby nie usłyszeć ich wpadając Uglies. Miał zamiar wprowadzić swój własny pokój i podjąć we wszystkim, co się wydarzyło w ciągu dnia, kiedy spojrzał i zobaczył, że Jade sypialni drzwi były szeroko otwarte, a ona siedzi na łóżku, laptop przed nią, zmienił z powrotem do tank top i szorty, z głową w dłoniach [zobacz tutaj: sex tel].

Tommy wiedział, jak ona musi być uczucie w czasie i podszedł do niej, upewniając się, aby nie robić hałasu.

„Hej,” Tommy powiedział Jade cicho, uważając, aby nie zrobić jej skok.

„Hej”, odparła, nie ruszając się ze swojego stanowiska, a nawet patrząc na Tommy’ego.

„Więc ….” Tommy zaczął.

„Jeśli chcesz, aby udawać, że nigdy nie zdarzyło lub po prostu zapomnieć o tym, co mówiłem ci, że jest w porządku, to bym zrozumiał.”

Zaskoczony, Tommy odpowiedział: „Dlaczego, do diabła, miałbym to zrobić?”

„Cóż, to nie może być w naszym sex tel najlepszym interesie, aby zrobić wszystko, o co zrobiliśmy dzisiaj. To znaczy, że może być złapany i albo nasi rodzice nas wyprzeć lub wiedząc, jak ich bardziej napalona niż kilka królików, może chcą przyłączyć się do nas, a ja po prostu nie sądzę, że chcesz przejść coś w tym stylu. „w końcu spojrzał na niego, a łzy zaczynają formować się w oczy.

Bez odpowiada Tommy odwrócił się, podszedł do drzwi, zamknął je i mocno zamknięte, a potem zaczął iść z powrotem.