Sextelefon

Poszła do szału. Ona opadła jak ryba wyjęta z wody. Ona bełkotał i pluć odleciał zapomniała do przełknięcia. Jej głowa zamachał w tę iz powrotem, a ona tak bardzo gwałtownie stracił blokadę sutek i nie mógł dostać w swoje usta na jej sutki ponownie.

Wiedział, że to był czas, aby pierwsze włożenie karty. Że nie czuł żadnych hymen, pamiętanie casual jak ona zasugerowała, że chce mu zabrać ją na górę i pieprzyć ją, Bob zrobił coś rzadko robił.

Zabrał ją brutalnie.

Zdjął palec z jej sopping cipki, wyrwał dno bikini off, małe boczne pasy złamanie łatwo. To był jego technicznie. On by się jej nową. Jej nogi były już rozłożone. W jednej chwili był się nad nią, fisting jego kogut, sadzenie końcówkę w jej bezbronnej cipki ustach. Potem sextelefon z jękiem w końcu osiągnięty fantazji, wsunął kogut w jego dziewiczym siostrzenicy.

Rezultatem było mniej niż zadowalające dla obu z nich.

Prawdę mówiąc, że Megan nie była w środku najbardziej fantastyczny orgazm jej życia, to prawdopodobnie byłby boli o wiele więcej niż to miało miejsce. A, że Bob był wielkości Boo, byłoby to boli o wiele gorzej. A fakt, że jej cipka dosłownie działa z śliskich kobiecych soków pomogło też.

Ale to nadal boli ją, a ona krzyknęła „OWWWWWW ..OHHH … OWWWWW” głosem, który, gdyby było na poziomie gruntu, mógł przyniósł dochodzenie. Była też tak mocno, że napletek penisa Boba rozciągnięte powrotem dużo mniejszy i bardziej boleśnie niż się spodziewał. Rezultatem było, oboje zamarli. Bob odsunął się na tyle, aby złagodzić swój ból. Megan otworzyła oczy, a widząc jej nagie wuj na niej, podniosła głowę i spojrzała na którym ból był. Widziała, że jej cipka była pełna kogut wuja Boba i wreszcie zrozumiał, co ból był tym wszystkim chodzi. O tym samym czasie, BOB, opartej na szczelność cipki obecnie nadziany na jego kogut, a wyraz twarzy jego siostrzenicy sextelefon, w końcu zorientowali się, że była dziewicą.

„Ohhh Megan miód jestem sooo przykro” jęknął. Ona, oczywiście, że on mówił o pokazanie jego rzecz w niej w pierwszej kolejności. Dostała zdezorientowany, gdy ciągnął. „Och, kochanie, gdybym wiedział to bym uczynił to wszystko inaczej.” Megan zauważyła, że ból nie jest tak źle, jak to było. Czuła się bardzo pełny, ale w rzeczywistości nie niewygodne dokładnie. Bob trzymał się z jego ramion, a on przeniósł jedną dostać się stanie wyciągnąć z niej. W procesie on rzeczywiście poszedł w pół cala dalej. Pojechał aż do jej szyjki macicy na pierwszym pchnięcie i jego kutas wskazówka, że pocałował wewnętrzną usta delikatnie, kiedy przeniósł.

Megan poczuła, że pocałunek, a jej oczy otworzyły się szerzej, niż były, jeśli to możliwe. Teraz, gdy czuł całkiem dobre!

„Wujek Bob?” powiedziała, przygotowuje się go zapytać, czy mógłby zrobić to jeszcze raz, co to było. Ona nagle zniknął z kompletnym oszołomieniu, jak ona się będzie na plecach z kością wuja przebijał się w nią, zastanawiając się, jak zmusić go, aby to uczucie powróci. „To nie jest tak źle, teraz”. skończyła mówiąc. „Czy można przenieść go …?” Nie wiedziała, jak prosić go, by powtórzyć to, co się stało.

„Oczywiście dziecko” powiedział i zaczął rysować ją.

„NIE!” ona yipped. Mogła powiedzieć, że dobre samopoczucie było innego wyjścia. „Nie w ten sposób. Można go przenieść w inny sposób?”

Bob był zdezorientowany. Nie wiedząc, co zrobić, pchnął go z powrotem. Końcówka uderzył gąbczastą masę na końcu jej cipki, a ona powiedziała: „TAK! Tam! Ohhhhh Wujek Bob, że czuje się naprawdę miło tam!” Mózg Boba wyrzucony z powrotem do pracy. Jeśli Megan była sextelefon dziewicą, nie wiedziała nic o fucking. To oznaczało, że mógł dać jej właściwą drogę!

Bob podobało nauczania dziewice.

„Kochanie, to jest szyjka macicy. Niektóre kobiety nie lubią, kiedy jest tam ciśnienie … ale niektóre kobiety uwielbiają, kiedy nikogo tam ciśnienie. Jesteś jednym z tych szczęśliwców. Dlatego czuje się tak dobrze, żeby go dotknąć. On szturchnął go z jego końcówki kogut, co bardzo mały i obecnie ruchy. jej biodra drgały „TAK! Właśnie tam „ona yipped. Ten zaczął się coraz lepiej. A jeśli ona mogła wrócić do tego, co czuła jak przed bólem … chciała zrobić … dużo.

„Jest jeszcze jedna rzecz może chcesz” Wyciągnął do połowy, a ona jęczała jej rozczarowanie. „Bądź cierpliwy Megan. Trzeba było powiedziano mi, że nigdy nie zrobiłeś tego wcześniej.” Starał się ponownie znaleźć jej punkt G. To krzywej w jego kogut wykonany zgrzyt końcówki wzdłuż górnej części kobiecej cipki a czasami mógł pieprzyć jej G-spot i uzyskać szybki cum. Megan potrzebuje cum zmyć pamięć tego bólu.

„Przepraszam” powiedziała, rozkoszując się dotykiem jego kogut zgarniania wzdłuż jej kanału. „Nie wiedziałem, że to się wydarzy. I jakby okłamałem chyba [więcej na stronie: sextelefon].

Był taki zamiar na uzyskanie jego końcówki kogut tylko w odpowiednim miejscu, że prawie w ogóle go. „Co? Co to znaczy, że mnie okłamał?”

„Cóż, usłyszałem Lori powiedzieć coś o tym wie, ale nikt nie powie mi, co działo się w wieży, więc powiedziałem ci Wiedziałem więc, że powiesz coś, co pozwoli mi dowiedzieć się, i to nie wyszło tak jak ja myślałem, że będzie i że czuje się strasznie miły wuju Bob można zrobić sextelefon więcej? ” Ona łapał powietrze, które korzystały każdy atom powietrza w płucach w tym oświadczeniu.

Bob zatrzymał. „To znaczy, że nie chce mi się pieprzyć cię?”