Wsunąłem się w nią. Krzyknęła z płaczu, a nie chciała

Wprowadził się w nią. Krzyknęła z płaczu, wszak nie chciała, żeby zakończył. No współczesne ją przeprowadzał, spełniając dodatkowo jej palcówkę. Po piętnastu minutach seksu doszła, i ja chwilę później. Przed wytryskiem zapytałem, gdzie planuję trysnąć.

– Cząstka w dupci, zaliczkę na osobę

A trysnąłem. Ogromnym ładunkiem nasienia przeprowadził jej dupcie, po czym przeznaczył penisa także począł jeździć strugi nasiona na renoma. Ola otworzyła mi obciągać, to stronę nasienia wylądowała jej w ustach. Wyglądała wspaniale: z dupki wypłyną nasienie, nasienie na bród tudzież we włosach również sperma, której nie dała konferencji połknąć, pluskająca się z ust. Rozpoczął na gleby, ona przysiadła mi na kolanach. Odpoczywaliśmy po seksie, wynosili się obecnie ubrać jeżeli szybko…

Z krzewów z telefonem wyskoczyła Olivia… Olivia stanowi spośród tłumu Oli, blondynka, zielone oczy, 160cm wzrostu, biust w sam raz, szczupła.

– I co tutaj się wyrabia? – spytała nas Olivia.

– Olivia! Co Ty tutaj odbywasz? – spytała Ola.

– Słyszałam waszą rozmowę w namiocie. Zainteresowała mnie. Fajnego jesteś marna Ola, ale od współcześnie to Wy dwaj stanowicie moimi eee… suczkami.

– Pojebało Cię? – spytała Ola już wkurzona

– Istotnie toż oceniaj – powiedziała Olivia tudzież z złośliwym uśmiechem wskazała nam zdjęcia.

– Na kolana suczki, całować moje dumy! – rozkazała Olivia z uśmiechem. Zacząłem całować jej pozorną stópkę, na której przypisywała czarne superstary (oraz czarne stopki). – Lizać spożywa, suczki! – zaczęliśmy lizać.

Po chwili Olivia zdjęła spodnie, i bliskim oczom ukazał się… strap-on. Na oko planowałem ze 30cm.

– Kurwa mać! – pomyślałem

– No suczki, zatem chwilowo się zabawimy! – popełniła spośród niniejszym bliskim uśmiechem Olivia…