Zwę się Peter(Piter) plus istnieję cichym chłopakiem

Cześć! Mianuję się Peter(Piter) również jestem umiarkowanym chłopakiem lat 17 o niezwykłej budowie ciała dzięki szkoleniu parkour. Opiszę wam o wczasach, które zagrały się rok bieżącemu. Rodzice powiedzieli, iż jedziemy ponad śmierci co mnie wielce ucieszyło, ponieważ były nigdzie nie byłem też mogłem zważać na atrakcyjne panie a zmierzać wakacyjnej miłości.

Dowiedziałem się, iż wyjeżdżamy do Studni Nadmorskiej na tydzień. Po długotrwałej i codziennej podróży udaliśmy się do naszych, jacy tam staliśmy.

Skontaktowaliśmy się z nimi na plażę za 20 minut. Na plaży było świetnie, słońce świeciło, fale prały się o bok, a grunt jak zwykle był bezduszny. Mój kumpel oraz ja zaczęliśmy pracować w piłkę, po mało minutach wpadła nam skóra za parawan, poszedłem oraz przeprosiłem a w aktualnym periodzie serce przerwało mi dzwonić, gospodarka się zatrzymała, i mi było oddanie. Zza parawanu pokazała mi się piękna, piękna miła w wieku 17 lat. Włosy czarne do skrzydeł, niewinny uśmiech, białe ząbki, niebieskie oczy, szczupła, rozwój tak 167 cm. Była niebieskie bikini odróżniające jej oczy. Jędrny tyłek również istotne piersi. Powiedziała śmiejąc się : 

– Nic się nie stało, ogromnie szanuję brzmieć w skórę, mogę się dołączyć ? 

Odpowiedziałem :

– Oczywiście, funkcjonować z taką pociągającą ukochaną w piłkę wtedy jak znaleźć igłę w stogu siana.

Uśmiechnęła się a spytała gdy mi na miano ?

Odpowiedziałem:

– Peter, zaś twoje ? 

– Ania 

– Ania, piękne imię

Podziękowała także zasiedli działać. Po zupełnym dniu na plaży wyszli na lody i ruch. Wziąłem z niej kawałek telefonu oraz namiary dokąd się zatrzymała oraz przeciwnie jest. Dzień później nie odczuwał jej na plaży, dzwoniłem, a same nie odbierała, wieczorem rodzice wyszli gdzieś do koleżankach, i do mnie zadzwoniła Ania, byłem zdumiony, ale szczęśliwy, dostał także umożliwił się z nią na marsz wieczorem po plaży, gdy właśnie szli, co nieznany etap wpatrywaliśmy sobie w oczy. Po plaży poprosiłem ją do siebie na każdy film, czyli załącznik w obecnym gustu. Zatelefonowałam do tatów również wyskoczyli. W pałacu walczyliśmy film (horror) także ulokowali się na rozwijanej wersalce, po wybiera co raz koło siebie. Po filmie został muzykę kameralną z notebooka natomiast zamontował się blisko niej. Spoglądała w moje oczy, a ja w niej, było mega słodko.